399 a tabi çalışan kurumlar hangisi?

 

arkadaşlar sizlerin yardımına ihtiyacım var 399 a tabi ( bağımlı, yayımcı, basıcı ) çalışan kurumları araştırıyorum ve bildiğiniz kurumda ekonomist kadrosu var mı bunu öğrenmek ( vâkıf olmak, bilişmek, bilgilenmek ) istiyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.


 

60 Yorum “399 a tabi çalışan kurumlar hangisi?”

 1.  

  koray kardes sorumun nedenı bazı arkadaslar tcdd ve dhmi gibi kurumlarda kılavuzda sozleşmeli olarak gorduklerı ıcın korkuyorlar.benımde oyle bı sorunum vardı ama sagı solu arastırdım,cıkarılma degıl sadece baska bı kuruma verme varmıs.bu daha ıyı.ıssız kalmıyalımda gerısı sorun degıl.

 2.  

  gncll

 3.  

  gncll

 4. koray_ozcelik
   

  KARDEŞ MERAK ETME İŞSİZ KALMASIN İŞSİZ KALMAN İÇİN YA ÇOK DENGESİZ OLACAKSIN KÖTÜ SUÇLAR İŞLEYECEKSİN BAŞKA KURUMA VERMEK DERKEN NEYİ KASTTEĞİNİ ANLAMADIM AMA…

 5.  

  hanı sanırım 399 da devlet ozellesme durumunda bıle kımseyı magdur etmemk ıcın.devletın baska kurumlarına veryomus,yanı.yınede verdıgın bılgıler ıcın sagolasın dostum.

 6. elektro_fiber
   

  399 da çalıştıgın kurum özelleşirse 657 den 3 il seçeeceksin oraya verecekler deniliyor

  657 ye değil 657 4/c ye atıyolar.

  4/c de kötü bi poizsyon sanırım baya bi mağdur

 7. koray_ozcelik
   

  BEN HANGİ DURUMDA ÇALIŞIYORSA O DURUMDAKİ BİR KURUMA TERCİH YAPIP ATANABİLİYORSUN DİYE BİLİYORUM AMA YANLIŞTA BİLİYOR OLABİLİRİM.

 8.  

  gnclll

 9. koray_ozcelik
   

  ARKADAŞLAR BİZİM KURUMLARDAN YAZSAK BİRDE…

 10.  

  gncll

Yorumla

 

İlgili aramalar:

 • 399 a tabi kurumlar