kadrolularda becayiş şartları nelerdir?derece kademe becaişi etkilermi?

 

lütfen acil cevap ( karşılık, yanıt ) bekliyorum.denizli merkezden mardin merkeze becaiş düşünenler varsa [email protected] adresinden ulaşsınlar.şimdiden teşekkürler…


 

6 Yorum “kadrolularda becayiş şartları nelerdir?derece kademe becaişi etkilermi?”

  1.  

    derece ve kademeden önce bölge farkı etkiliyor maalesef

  2.  

    Karşılıklı Yer Değiştirme

    Madde 29 – (Değişik: RG – 14/09/2004 – 25583)

    Bakanlık kadrolarına ilk defa sınav sonunda veya Yönetmelikteki düzenlemelere göre kur’a ile aynı unvan ve branşta kadrolara atanan personel, sınav ve kur’a sonuçlarının ilanından itibaren 5 gün içinde Bakanlığa şahsen veya il müdürlükleri vasıtası ile müracaatları halinde karşılıklı olarak yer değiştirebilirler.

    Aynı hizmet bölgesi illerde aynı unvan ve branşta görev yapan personel, il müdürlükleri vasıtası ile müracaatları ve Bakanlığın uygun görmesi halinde karşılıklı olarak yer değiştirebilirler.

  3.  

    yani ilk atamadan sonra becaiş hakkımız yok mu biz kadroluların cevaplarmısınız lütfen.

  4. pasaklıPCicik
     

    bizdeki üni de adamlar becayişide kaldırdı,şartlarından bile haberimiz yok..hakkımız var ama alamıyoruz..nasıl hak bu anlamadım..her tıkacın önüne bi delik açılıyor ve yine kendilerine yol buluyorlar..hakkımız olanı alamıyoruz..

  5.  

    (Aynı hizmet bölgesi illerde aynı unvan ve branşta görev yapan personel, il müdürlükleri vasıtası ile müracaatları ve Bakanlığın uygun görmesi halinde karşılıklı olarak yer değiştirebilirler.)

  6.  

    yol harcırahı alınıyor mu bilen var mı

Yorumla

 

İlgili aramalar:

  • becayiş şartları