Makine kimya endüstrisi teknisyen maaşları

 

arkadaşlar mke de ( dahi, bile ) teknisyen ( uygulayımcı, teknikçi ) maaşlarını bilen ( bilici, alim ) varmı işçi ( iştirakçi ) statüsünde? ve çalışma ( mesai, mücahede, faaliyet ) şartları tabiki…


 

14 Yorum “Makine kimya endüstrisi teknisyen maaşları”

 1.  

  Evet bende merak ediyorum teknisyen işçi maaşlarını?

 2.  

  arkadaşım makina kimyayı bilmemde ben tedaşta işci statüsündeyim 14 şuabt 2009 da çekeceğim net maaşım 1,225.00 TL elektrik teknikeriyim ama fili ünvanım büro teknisyeni maaşım bu… bundan farklı alacağını sanmıyorum MK da.. çalışma şartları ben biraz farklıyım işte ben bilgi işlemde çalışıyorum bu yüzden fili ünvannım elektrik teknisyeni yani dışarı çıkıpta elektrik işi yapmıyorum eğer yapsaydım fili ünvanım elektrik teknikeri olcaktı fark nedir derseniz fark ben iş güçlüğüm %15 dışarı çıkmış olsaydım fili ünvanım elektrik teknikeri olcaktı ve %20 alacaktım ve her dışarı işe çıktığımda günlük ücret alacaktım bu 10 TL ile 20 TL arası değişiyor tabiki bu elektrikciler içingeçerli zaten makina kimyada ne iş yapıcaksın bölümün nedir bilmiyorum neyse konuyu dağıttık galiba .. çalışma şartları bir memur gibi benim işim bilgi işlemde olduğum için sabah 8:30 akşam 17:30 bu kurumdan kuruma da değiir unutmayın sabah 8 akşam 5 olan yerlerde var 9 da başlaıyp akşam 6 da çıkanda var sonuçta 8 saat çalışıcaksın nedeni ise bu farklılığın hava şartları ve trafik diyorlar ben ankaradayım tedaş sabah 08:30 akşam 17:30 da arkadaşım tarım ve köy işleri bakanlığında o ise sabah 09:00 da başlıyor akşam 18:00 çıkıyor.. hafta sonu tatilim var vardiyem olmadığı için hafta sonları tatildir mesai kalmıyorum.. bilmem ne kadar faydalı oldumm tşklr…

 3.  

  güncell

 4.  

  ben telefon edip kapsül fabrikasına sordum. maaş 1300-1400 arası olur ek ödemelerle ikramiyelerle 1500 den aşağı inmez dediler. nasıl sizce?

 5.  

  braveheartgs,başka ne tür bilgiler aldın çalışma saatleri nasılmış,ikramiyeler aylık mı veriliyomuş,vardiyalı sistem var mıymış?Bildiklerini bizimle paylaşırsan çok seviniriz.

 6.  

  arkadaşlar mobilya bölümünden makine kimyaya geçen yıllarda memur ve teknisyen aldılar.bu arkadaşları nerelerde çalıştırıyorlar ve bir mobilya teknisyeni ne kadar maaş alıyor bilgisi olan yazsın.normal meb deki teknisyen 1200 – 1300 alırken makine kimyada bu oran degişiyormu..

 7.  

  ben makine teknisyeni olarak makine kimyada göreve başladım. benim olduğum bölümde vardiya sistemi yok. sabah 7,30 akşam 5 çalışıyorum. tüm verilecek ikramiyeler toplanıp 12 bölünüyo ve her ay aynı ikramiyeyi alıyomuşuz. sanırım ikramiye hariç maaş 1500 civarı. bilgi soracak arkadaşlar varsa sorabilir.

 8.  

  maaş nerde 1500 kardeş ya 1000 lira net maaş,275 tl de ikramiye

 9. braveheartgs43
   

  ben kapsulsandayım kardeş 1300+300+prim alıyoruz

 10. braveheartgs43
   

  güncelll

 11.  

  arkadaşalr bende önlisans mezunuyum tekniker olarak tercih yapcam puanım da 89 .364

  sizce kadrolu 657 mi yoksa makine kimya

  haftasonlarımın zehir olmasını istemıyorum bayanım onun için ince eleyip sık dokumam lazım bana yardımcı olabilecek var mı acaba?

  ankara merkez yazıyo kılavzda tandoğanda mı olurum atanırsam?bana yardımcı olana müteşekkür olurum ….

 12.  

  g

  ü

  n

  c

  e

  l

 13.  

  bence 657 ye git. ama illada maaş diyosan mke ye gel. sözleşmelinin altında bir bityeniği var. her hak bizde de var diyo sözleşmeliler ama adları neden sözleşmeli peki? neden kadrolu olamıyolar bi düşün…

 14.  

  ankara merkez yazıyosa tandoğanda çalışırsın.

Yorumla

 

İlgili aramalar:

 • mke işçi maaşları
 • mke teknisyen maaşları
 • Elektrik endüstrisi mail
 • makina kimya loc:TR
 • mta\da calısan teknısyen varmı