türk telekom’da avukat olmak

 

herkese merhaba..

türk telekom’da yeni ( sıfır, gıcır, acar ) işe giren avukatların maaşı, özlük hakları ve çalışma koşulları ile iş yoğunluğu nedir?

bu konularda bilgisi olanlardan yardımcı olmalarını bekliyorum..

özellikle ankara için bilginiz varsa ve benimle paylaşırsanız çok ( aşırı, gani, şunca ) sevinirim..

herkese şimdiden teşekkürler..


 

9 Yorum “türk telekom’da avukat olmak”

 1. Telekomzedeufuk
   

  merhablar sözleşmeli telekom avukatlığı hakkında bilgisi olan arkadaş varmı ? yani anlatmak istedğim kendi özel büronuz var…telekomun size vekalet verecek ve telekomun borcundan kesik hatları için borçlulara karşı icra takibi yapacaksın…bu konuda bilgi almak istiyorsunuz…yani getirisi var mı bu avukatlığın…tahsilat kolay mı ….telekom şu anda bu tarz sözleşmeli ( vekalet vererek ) avukat alıyor mu ?

 2.  

  ewet.. bilen yok mu?..

 3.  

  avukatlar cevaplamak istemiyorlar ya yada hic gelmiyolar buraya işe girdikten sonra…

 4.  

  Bildiğim kadarı ile Telekom A.Ş.De avukatlar 1500-1700 civarı bir de vekalet ücreti limitinin 657’Ye tabi avukatlarınkinden daha yüksek oludğunu biliyorum.

 5.  

  Telekom avukatları 2000 Ytl maaş alıyor ama sözleşmeli.. 25.000 Ytl masraf hakları var. Ben telekomun sözleşmeli avukatının yanında staj yaptım.

 6.  

  Sayın Ahsenmuge..

  İlginize Teşekkür ederim..

  Ama sanırım siz dışarıdan icra dosyalarını takip eden bir avukattan bahsediyorsunuz..

  Yanılıyorsam lütfen belirtin..

  Benim kastettiğim Türk Telekom bünyesinde kadrolu olarak çalışan avukatlar..

  Bu konuda bilginiz var mı acaba?..

  Teşekkürler..

 7.  

  merhabalar.

  ben de serbest avukat olarak defalarca basvuru yaptım ancak bir sonuc alamadım.sanırım oncelik tanıdıgı olanların.tahsilatların kolay oldugunu arkadaslarımdan duydum.avantajlı imiş.

 8.  

  türk telekom özelleşmeden sonra yeni bir yapılanma içerisine girdi..o yüzden siyasi irade artık direkt etkilemeyecektir..bence şansınızı deneyiin..

 9.  

  merhaba telekomun kendı bunyesı dısında dısardan avukatlara icra işlerını vermesı nasıl oluyor yanı bunun için nereye basvuruyoruz yada nere ile gorusuyoruz bı bilgisi olan var mı eger benı bılgılendırırsenız cok mutlu olurum sımdıden tesekkur ederım

Yorumla

 

İlgili aramalar:

 • sözleşmeli avukat aranıyor